Wynajem samochodów Audi

Mówisz „Audi” i myślisz „WOW”! Takie uczucie towarzyszy każdemu, kto ma przyjemność zasiadania za kierownicą samochodu niemieckiej marki znanej z nowoczesnych rozwiązań w zakresie technologii oraz designu. Firma rozpoczęła działalność ponad 100 lat temu, początkowo wypuszczając w świat wyłącznie luksusowe auta osobowe. Z czasem połączyła siły z innymi koncernami, czego symbolem do dziś pozostaje logo marki – cztery zespolone ze sobą okręgi.

Audi z troską traktuje technologię, którą wykorzystuje do doskonalenia proponowanych rozwiązań. Dzięki temu każde auto, jakie wyjeżdża ze stajni niemieckiego koncernu, wyróżnia się sportowym charakterem, oryginalnym wyglądem i luksusowym wyposażeniem. Dzięki nam możesz je wynająć – na krótki lub długi termin, tak jak wolisz.

Wynajem Audi

Nie bez przyczyny samochody marki Audi posiadają sportowy charakter. Od początku swojej działalności marka produkowała auta, które odnosiły sukcesy podczas rajdów. Wszystko dzięki temu, że są to pojazdy wyposażane w najnowsze innowacje techniczne. Pojazdy te charakteryzują się również bardzo wysoką starannością wykonania, dzięki czemu wszystko działa w nich dokładnie tak, jak powinno. Korzystając z naszej oferty masz szansę przekonać się o tym osobiście i poczuć sportowego ducha pojazdu. Nie bez znaczenia jest także jego luksusowe wnętrze, które zapewni Ci wygodę nawet w trakcie dłuższej trasy.

Wypożycz luksusowe Audi!

Nasza wypożyczalnia samochodów Audi dba o to, abyś mógł skorzystać z aut wysokiej klasy, stworzonych do dynamicznej jazdy, ale jednocześnie eleganckich. Właśnie dlatego wybór padł na niemiecką markę i jej propozycję. Nasza oferta obejmuje zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Z powodzeniem znajdziesz tutaj auto, które będzie pełniło funkcję służbową lub reprezentacyjną. Wypożyczysz samochód na ślub lub wakacje, wynajmiesz do dojazdów do biura, wykorzystasz podczas wyjazdu służbowego.

Zapewniamy Ci jasne warunki współpracy, brak zbędnych formalności oraz atrakcyjne ceny za długoterminowy wynajem Audi. Postaw na nowoczesność, elegancję oraz dynamikę zamkniętą w tych luksusowych sportowych samochodach, które czekają w naszej wypożyczalni.

Audi A5 Sportback 2.0 TFSI Quattro S Tronic

 

Moc: 252 KM
Paliwo: Benzyna
Napęd: 4x4

Weekend (piątek 18:00-poniedziałek 10:00) - 1000 zł

1-5 dni: 450 zł za dobę
6-14 dni: 350 zł za dobę
15+ dni: 300 zł za dobę
Miesiąc: 7700 zł 

Kaucja: brak

Kontakt

Emiga Cars

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 50/37

03-982 Warszawa

NIP: 1132976678

E-mail

biuro@emigacars.pl

Telefon

570 965 919

Zadzwoń