Wynajem auta na wakacje i ferie

Tytuł

Nareszcie urlop! Nie pozostaje nic innego, jak spakować walizki i… no właśnie. Wsiąść do pociągu czy może autobusu? W tym momencie mina zapewne nieco Ci zrzedła. Przed oczami rodzi się nieprzyjemna wizja obejmująca stanie w kolejce po bilet, brak miejsca siedzącego, dźwiganie toreb podróżnych i wiele innych nieprzewidzianych sytuacji… Twój wyjazd na wakacje wcale nie musi tak wyglądać. Na upragniony, długo wyczekiwany urlop możesz wybrać się samochodem wynajętym za pośrednictwem naszej wypożyczalni.

Komfort podróży

Dlaczego wynajęcie samochodu okaże się ciekawszą opcją? Decydując się na auto zapewniasz nie tylko sobie, ale także rodzinie i przyjaciołom, komfortowe warunki podróży. Bez zbędnych nerwów będziesz mógł pojechać wszędzie, gdzie tylko przyjdzie Ci ochota, zaplanować trasę zgodnie z własnymi potrzebami, zorganizować wycieczkę objazdową po okolicy. Innymi słowy, staniesz się niezależny. Zyskasz swobodę oraz komfort poruszania się. Na dodatek otrzymasz samochód, który z pewnością przypadnie Ci do gustu – auto klasy premium marki Mercedes lub Audi z pełnym wyposażeniem.

Umożliwiamy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem samochodu na wakacje. Różnica tkwi w terminie, na jaki udostępniamy Ci auto. W przypadku pierwszej opcji czas wynajmu obejmuje maksymalnie 30 dni, a drugim – powyżej 30 dni. Wszystko zależy od tego, na jak długi urlop się wybierasz oraz do czego przyda Ci się przygotowany przez nas samochód. Z obu opcji możesz skorzystać, gdy Twoje własne auto odmówi posłuszeństwa na czas wakacji lub ferii, znajduje się w stanie, które może nieść ryzyko awarii podczas podróży lub w przypadku, gdy nie posiadasz własnego pojazdu, a pragniesz szybko i komfortowo dojechać do miejsca docelowego.

Od czego zależy cena za wynajem auta na wakacje?

Cena najmu samochodu na urlop zależy przede wszystkim od czasu, na jaki zostanie wypożyczony. Kwota obejmuje również rodzaj wybranego auta oraz limit kilometrów ujęty w umowie. Ofertę dopasujemy do indywidualnych oczekiwań. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z proponowanych pojazdów oraz omówisz z nami warunki współpracy. W zamian otrzymujesz nowoczesne auto wyposażone we wszystko, czego potrzebuje kierowca do komfortowej jazdy.

W wypożyczalni EMIGA CARS wynajem krótkoterminowy to dzierżawa samochodu okres nawet do 72 miesięcy. oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Usługa przypomina leasing, natomiast jej przewaga to brak obniżania zdolności kredytowej. Klient ma możliwość wyboru auta z dowolnego salonu samochodowego w Polsce oraz skonfigurowania wyposażenia wedle własnych preferencji – w przypadku pojazdów dostępnych w salonie od ręki formalności trwają 1-2 tygodnie. Dajemy również możliwość odkupienia samochodu po okresie najmu. Cena zależna jest od okresu najmu, rodzaju auta oraz limitu kilometrów w trakcie obowiązywania umowy.

Kontakt

Emiga Cars

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 50/37

03-982 Warszawa

NIP: 1132976678

E-mail

biuro@emigacars.pl

Telefon

570 965 919

Zadzwoń