Wynajem samochodów Mercedes

Jeśli powiemy „samochód luksusowy, solidny i prestiżowy”, to z pewnością pomyślisz „Mercedes”! Zaufaliśmy niemieckiej marce na tyle, aby wprowadzić do oferty naszej wypożyczalni auta klasy premium sygnowane jej emblematem – trzyramienną gwiazdą mającą symbolizować uniwersalny napęd motorowy zdający egzamin nie tylko na lądzie, ale także w powietrzu i na wodzie.

Mercedes-Benz jest jedną najstarszych marek samochodowych świata, wypuszczającą na drogi nie tylko auta osobowe, ale także dostawcze oraz ciężarowe. Znana jest zarówno z solidnych rozwiązań technicznych, jak i oryginalnej, ale zarazem eleganckiej stylistyki, kreując w ten sposób wygląd nowoczesnych aut o luksusowym charakterze.

Emiga Cars to warszawska wypożyczalnia samochodów Mercedes, która zapewnia Ci dostęp zarówno do sportowych, jak i ekskluzywnych modeli. W ofercie czekają na Ciebie auta cieszące się ogromną popularnością wśród kierowców, cenione ze względu na znakomite osiągi, innowacyjne technologie oraz wyposażenie powstałe z dbałością o każdy szczegół.

Wynajem długoterminowy Mercedes

Proponujemy krótko- oraz długoterminowy wynajem pojazdów luksusowych niemieckiego giganta. Zapewnisz sobie nie tylko prestiż, ale także dogodne warunki do podróżowania. Wypożyczamy samochody na ślub, wakacje oraz wyjazdy biznesowe. Proponujemy również wynajem długoterminowy jako alternatywę dla leasingu.

Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na najem luksusowego Mercedesa z naszej wypożyczalni. Gwarantujemy minimum formalności, zarówno krótkie, jak i długie terminy, a także konkurencyjne ceny.

Wynajem Mercedes

Wybierając auta z naszej oferty będziesz mógł podróżować z klasą. Marka Mercedes posiada ugruntowaną pozycję wśród aut i od wielu lat jest kojarzona z luksusem. Każdy z pojazdów jest bardzo elegancki, dzięki czemu pozwala się dobrze zaprezentować. Dzięki temu, wszystkie pojazdy doskonale nadają się np. do przewiezienia pary młodej w dniu ślubu. Poza wyglądem, jego zaletą jest unikalny styl, dzięki któremu marka przeszła do legendy. Auto cechuje także wysoka jakość wykonania, dlatego jeśli szukasz pojazdu, który zapewni Ci komfort, będzie posiadał atrakcyjne wyposażenie oraz silnik o znacznej mocy, nasze modele na wynajem są właśnie dla Ciebie.

Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC Yellow Night Edition

 

Moc: 381KM
Paliwo: Benzyna
Napęd: 4x4

Weekend (piątek 18:00-poniedziałek 10:00) – 1400 zł

1-5 dni: 650 zł za dobę
6-14 dni: 450 zł za dobę
15+ dni: 350 zł za dobę
Miesiąc: 8900 zł 

Kaucja: brak

Mercedes-Benz GLC 300 4MATIC Coupé

Moc: 245 KM
Paliwo: Benzyna
Napęd: 4x4

Weekend (piątek 18:00-poniedziałek 10:00) - 1500 zł

1-5 dni: 700 zł za dobę
6-14 dni: 500 zł za dobę
15+ dni: 400 zł za dobę
Miesiąc: 9400 zł 

Kaucja: brak

Kontakt

Emiga Cars

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 50/37

03-982 Warszawa

NIP: 1132976678

E-mail

biuro@emigacars.pl

Telefon

570 965 919

Zadzwoń