Wynajem długoterminowy

Tytuł

Jednym z filarów naszej oferty jest wynajem długoterminowy pojazdów. W tym wariancie usługi nasi Klienci mają możliwość zarezerwowania auta na okres powyżej 30 dni. Rozwiązanie tego rodzaju łączy wszystkie zalety najmu z posiadaniem pojazdu na wyłączność. Decydując się na naszą propozycję zdejmujesz z siebie obowiązek opłacania składek OC i AC, a także przeprowadzania obowiązkowych przeglądów – zajmujemy się tym my. W zamian za stałą, comiesięczną opłatę zyskujesz sprawne, dobrej klasy auto na wyłączność.

Co proponujemy?

Oferujemy możliwość rezerwacji pojazdu od 30 dni na warunkach wynajmu długoterminowego. Kaucja wynosi wartość miesięcznego czynszu, przy czym ceny usługi są ustalane indywidualnie – w zależności od wybranego modelu auta. Możemy zaproponować samochody dostępne aktualnie w naszej wypożyczalni. W przypadku konkretnych oczekiwań co do modelu pojazdu – możemy zrealizować usługę na życzenie, przy czym termin wynajmu długoterminowego nie może być krótszy niż 6 miesięcy W takich sytuacjach negocjujemy cenę i warunki najmu indywidualnie.

Obowiązuje u nas płatność za miesiąc z góry. Nie doliczamy przy tym kosztów za opony, ubezpieczenie OC/AC i prace serwisowe. Zapewniamy elastyczność w zakresie limitu kilometrów, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Naszym klientom umożliwiamy wykup pojazdu w okresie najmu.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu długoterminowego?

  • do osób, których auto poddawane jest generalnemu remontowi przez okres co najmniej 1 miesiąca;
  • do osób, które planują zakup auta i chcą przetestować przez przynajmniej miesiąc konkretny model w codziennym użytkowaniu;
  • do osób, przebywających na kontrakcie w Polsce i poszukujących wygodnego rozwiązania transportu;
  • do firm, poszukujących korzystnej oferty najmu samochodu dla swoich pracowników.

Co jest korzystniejsze – leasing czy wynajem długoterminowy?

Niekiedy wynajem długoterminowy jest porównywany z leasingiem samochodowym, jednak między nimi istnieją różnice, które mogą przeważyć o większej atrakcyjności danej formy użytkowania pojazdu przez firmę lub osobę prywatną. W zależności od preferencji oraz indywidualnych potrzeb każda z tych form może okazać się korzystniejsza. Warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku wynajmu długoterminowego nie ma konieczności przedstawienia wkładu własnego (wyłącznie kaucja), a mimo to istnieje możliwość wykupu pojazdu w trakcie najmu.

Jakie są zalety i wady najmu auta na dłuższy okres?

Firmy, ale też klienci indywidualni decydują się na wynajem długoterminowy z uwagi na zalety, takie jak:

  • brak konieczności wykupu auta i możliwość rezerwacji nowszego, lepszego modelu po zakończeniu umowy najmu,
  • brak wkładu własnego,
  • wliczone w cenę czynszu przeglądy, naprawy i ubezpieczenie,
  • możliwość korzystania z luksusowego pojazdu za stosunkowo niską comiesięczną opłatę.

Przy takiej formie użytkowania auta Klienci nie mają jednak możliwości finansowania pojazdów używanych. Ponadto obowiązuje niska wartość wykupu dla drogich i dobrze wyposażonych aut.

Kontakt

Emiga Cars

ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 50/37

03-982 Warszawa

NIP: 1132976678

E-mail

biuro@emigacars.pl

Telefon

570 965 919

Zadzwoń